Вільний
(OFF) id62534402 (B) 2 дек в 19:39

Ті хто вважають себе громадянами РФ, вам пора в Рф

Проросійські громадяни на Донбасі можуть їхати в РФ: я б не став боротися за людей, які вважають себе виключно росіянами, - Зеленський
Президент України Володимир Зеленський вважає, що за жителів окупованих окремих районів Донецької і Луганської областей (ОРДЛО), які "загубилися" у зв'язку з подіями, що сталися з 2014 року, треба боротися, а "ті, хто за Росію", вільні робити свій вибір і можуть поїхати жити туди, де їм хочеться.
"Було опубліковано опитування, що більшість людей хоче жити в Росії. Це неправда. Я вірю і знаю, що там є люди, які за Україну. Також є "ті, які загубилися". І нарешті, є ті, хто за Росію. Ті, хто за Росію, можуть поїхати, Росія нині роздає нелегальні російські паспорти. Кожна людина має право обирати, де вона хоче жити", - сказав він в інтерв'ю західним ЗМІ Der Spiegel, Le Monde, Time та Gazera Wyborcza, текст якого наводить Der Spiegel, передає Інтерфакс-Україна.

При цьому Зеленський наголосив, що вважає за неправильне і несправедливе, якщо на території України хтось говорить, що він громадянин Росії і Україна "його земля".

"Що стосується тих, хто "загубився": якщо у когось є український паспорт, а потім додатково він отримує російський паспорт й отримує соціальну підтримку і тут, і там, то він збився зі шляху. Я не маю морального права говорити "тьху". Треба повернути цих людей назад, щоб боротися за них. Але я не став би боротися за людей, які вважають себе виключно росіянами", - зазначив він.
0 3 2

Комментарии (6)

Те, кто на свои пустые бошки напялил кастрюли, валите в Польшу.
Правильно Зе каже, наХуй за парєбрік, наХуй
-1
Так вы на нем сидите, и слазить не собираетесь.А Зеля пусть валит на Землю Обетованную, и он туда свалит, когда его срок доить стадо закончится.А вы в панские свинарники, на историческую родину украинства.
Валєра не розводи демагогію, я тобі приклад скажу про ситуацію в Чечні, до війни там було більше росіян ніж зараз, і це по факту що громадяни в Чечні та Кацапії в цілому мають одинакові паспорти.
-1
Демагогия тут одна-у тебя,да ещи на каком то плохо понятном языке холопов.Узелок-телега-польша.
Показать комментарий
Скрыть комментарий
Для добавления комментариев необходимо авторизоваться
Вільний
Герои
Героями не рождаются, героями становятся! Войны...
Версия: Mobile | Lite | Touch | Доступно в Google Play